|
Eindelijk eens een rustig avondje voor trainer Maurice. Voor de wedstrijd van zondag hoefde hij nu eens niet uren aan de telefoon te hangen om 14 man op papier te krijgen. Zowel SCS 1 alsook 2 hebben het traditioneel lastig tegen PSV'35. In de uitwedstrijd waren de partijen aan elkaar gewaagd, maar wist Susteren er toch nog met de overwinning er vandoor te gaan.
In de gehele 1e helft van het seizoen ging het 2e er geregeld met de overwinning vandoor, zo niet in de 2e helft van het seizoen. Het was tot op heden steeds een hele onderneming om überhaupt 14 man zover te krijgen om mee te doen, zodoende was het ook lastig om wedstrijden te winnen. Maar zoals gezegd was het deze zondag eenvoudig om 14 man te vinden, deze keer hoefden alleen de A-jeugdspelers Ian, Kevin en Freek te worden "ingehuurd". Ook Dave was weer van de partij en net als Rick deze keer wel fris en fruitig achter de oren. Daar was trouwens het eerste half uur niets van te merken. Susteren was zoekende en verdedigde slap en had moeite met de speelwijze van Posterholt. Ze kregen veel te veel vrijheid om te voetballen en waren duidelijk de betere ploeg. Maar echte uitgespeelde kansen waren er niet. Ze werden alleen gevaarlijk via corners. Na het zwakke half uurtje stond de organisatie eindelijk goed en kon er eens na voren worden gevoetbald. Colin kreeg een goede kans, maar de keeper lag helaas in de weg. Toch kwam Susteren voor rust nog op voorsprong. Een goede voorzet van Koen Engelen kon niet goed worden verwerkt door de verdediging van PSV'35 en Nizar kon van dichtbij de bal het net in werken.
In de rust werden de puntjes op de i gezet door trainer Maurice, dit was ook wel nodig aangezien de 1e helft het aanzien niet waard was. De 2e helft begon voortvarend met al in de 2e minuut na rust de 2-0 wederom door Nizar. Hierna verslapte Susteren niet en begon ook nog eens beter te voetballen en Posterholt terug te dringen. Susteren was de gehele 2e helft PSV'35 vast aan het zetten op eigen helft en probeerde zo ze niet te laten opbouwen. PSV'35 had hier duidelijk problemen mee en het vroeg vastzetten resulteerde in de 3e treffer die op naam van Dave kwam, na zelf de bal te hebben veroverd en 2 man te hebben omspeeld en daarna ook nog de keeper weten te verschalken. De 4-0 was een schitterend schot van Kevin die zijn goede wedstrijd bekroond zag met een doelpunt.
Maar het mooiste bleef toch bewaard voor het einde, niemand minder dan Wieb onze doelpuntenmachine. Na een goede aanval over rechts wist Wieb oog in oog met de keeper niet te scoren, ook de rebound voor Freek resulteerde niet in een doelpunt, maar enkel in een corner. Maar zo is Wieb, geen enkele tegenslag krijgt hem eronder. De corner werd strak voorgegeven en Wieb knikte de bal bij de 2e paal er in. Makkelijke ballen wil Wieb niet, hoe lastiger hoe beter. |