Voorlopige indeling jeugd SCS bekend

RedactieJunioren

De jeugdraad heeft zich de afgelopen maanden gebogen over de indeling van de jeugd voor het komende seizoen. Het is altijd weer een ingewikkelde puzzel die ergens in elkaar moet vallen. De deadline voor de KNVB was 15 juni, dus vandaar dat we nu de voorlopige indelingen delen.

Hierbij wordt allereerst rekening gehouden met de aantallen. Zonder de juiste grootte kan een team immers niet deelnemen in een categorie. Daarnaast wordt bij de jongste jeugd de nadruk gelegd op het plezier en volgt later een onderscheid in kwaliteit. Het nieuw geschreven Voetbal Ontwikkelings Plan geeft daarbij houvast.

De zomer is echter nog van invloed op de indeling. In het verleden is namelijk gebleken dat er nog aanmeldingen kunnen komen die invloed hebben teams. Als jouw kind lid wil worden, kun je hier meer informatie vinden.

Enkele vacatures in de begeleiding
Zoals je kunt zien zijn er nog enkele plekken vrij. Achter de schermen zijn we hard bezig om overal leiders/trainers voor te vinden, maar desondanks zijn er nog open plekken. Mocht iemand zich geroepen voelen om mee te helpen, dan hoort de jeugdraad dit graag via jeugd@scsusteren.nl. Het gaat om:

  • Trainer & leider voor JO17-2
  • Trainer / leider voor JO14-1

De voorlopige indeling

JO19-1: Rob Vrehen & Bjorn Serra
Balendonck Sem
Beurskens Kasper
Bizdi Ayoub
Budé Luc
Golsteijn Raf
Hacken (K) Jonas
Hagopian Hakob
Hustin Sven
Manukyan Levon
Michiels Joey
Koenen (K) Rens
Savelkoul Kas
Schulpen Job
Stassen Rik
Stelten Timo

JO17-1: Ghislain van Eldijk, Daan Jansen & Jip Vergoossen
de Vos Jay
Golsteijn Kas
Hoenjet Noud
Jennen Tiago
Jennen Xavi
Ramaekers (K) Stef
Scholtes Wes
Slangen Jur
Smeets Max
Ten Bokum Auke
van der Meulen Linlin
van Luijk Stijn
van Ool Teijn
Vos Melle

JO17-2: Vacature voor trainer / leider
Aben Milan
Bouchez Mitch
Gajadharsing Jarno
Hendriks (K) Sven
Kessels Marnix
Kock Lindon
Lumens Jort
Moonen Sem
Op den Camp Yves
Sampers Wout
Scholtes Sem
Viehoff Dani
Welters Nick
Yun Steven

JO17-3: Joep van Laar, Michael van Cruchten & Joep Cox
Abelshausen Enzo
Birro Firras
Cox Loe
Janssen Dean
Lambermon Yonatan
Leijser Qing
Meulenberg Jarna
Pellegrine (K) Joshua
Penris Kyra
Pijpers Milo
Stoffels Koen
van der Loo Sten
van Thoor Levy
van Wegberg Ryan
Verbraak Dirk
Vonken Yannick

JO15-1: Chris van Thoor, Jacek Bilik & Sander Rutten
Bilik Max
Breikers Robin
Coolen Timo
De Jong Jayden
Deuzings Dinand
Huntjens Kobe
Kristisis Angelo
Kuijpers (K) Senn
Pesgens Phil
Rutten Dylan
van Thoor Finn
Vogten Niels
Vogten Stef
Vonk Tia
Willems Sem

JO15-2: Tommy van Stekelenborg, Artak Manukyan & Qahraman Hauran
Aljazar Qasim
Alshikh Ali Taim
Aziri Erduan
Coolen Storm
Hauran Salim
Klesman Niels
L’Homme Yaniq
Mols (K) Kyam
Puschmann Yassir
Ramachers Remco
Rokx Noah
Smeets Sem
van Deenen Cas

JO14-1: Stefan Maas & vacature
Dizij Justin
Haskish Shady
Hernaus Joa
Kiki Amine
Labaadi Sabir
Maas Jens
Niens Neil
Pawlicz Jort
Pijpers Dani
Stams Seb
Swiatalski Max
Van den Brink Dylan
Wassermann (K) Gijs

JO13-1: Bart Aben, Nizar BenFredj & Xavi Jennen
Aben Wessel
Aelbrecht Sen
Al Shikh Ali Jad
BenFredj Dani
Bohnen Thijmen
Hofman Dean
Jeridi (K) Amir
Latten Demian
Moers Maxime
Niens Dean
Peters Luuk
Serroukh Louay
van Beurden Nigel
van den Bergh Olivier
Viehoff Yves
Weijzen (K) Kayen

JO13-2: Davy Heijmans Dominique Brieger & Joery Kerkemeijer
Aljazar Abdulnasser
Alwan Haydrah
Claessens Tim
Craenen Tuur
Deuzings Denzel
Dimitri Felapoteer
Heffels Luuk
Heijmans Gwen
Heijmans Noa
Herben Kay
Janssen (K) Ype
Riessen van Danique
Rutten Ryan
Suleiman Ivan
Wenmeekers Myla
Zeekaf Mathijs

JO11-1: Ferry Braeken & Maurice Swiatalski
Braeken Kris
Claassen Levi
Dimitri Fam
Rovers Dex
Scheffer (K) Lihanna
Swiatalski Freek
Swiatalski Bram
van Heijster Jalou
Volkers Femke
Weinheimer Jorn
Wensing Gilles
Wissar Saad

JO11-2: Luuk Fiddelers & Guido Roemen
Brauwers Jules
Craenen (K) Mart
Fiddelers Sten
Labaied Zeyd
Porteners Timo
Roemen Job
Thijssen Stijn
van der A Simon
van Rossum Ruben
vd Bergh Servaas
Wolters Jace

JO10-1: Bas Stams, Bas Peters & Marijn Krijntjes
Hofman Zino
Jansse (K) Vince
Krijntjes Jens
Peters Mink
Shakeel Mulungi
Stams Fer
van Wersch Fender

JO10-2: Frank Leijendecker, Dennis Heffels & Geert Bocken
Bocken Melle
Brands (K) Ivy
Broecks Jarno
Claassen Dani
Heffels Bas
Jacobs Niels
Leijendeckers Bram
Rovers Fé
Stoffels (K) Tren

JO9-1: Attaman Durahim & Daan van der Molen
Alwan Hazem
Bocken (K) Kyan
Cox Milano
Durahim Dilhan
Goossens Quin
Joren Niels
Simon Joas Ruben
Smeets Noud
van der Molen Isabel
van Stekelenborg Maylo

JO8-1: Paul Balmaekers, Ralf Habets, Malvin Linke & Ron Fermont
Balmaekers Cas
Bergh van den Pepijn
Bexkens Luc
Fermont Milo
Habets Lev
Laumen Dean
Linke Xavi
Linke Alice
Ramakers Bent
Schouten Niek
Tuninga Riley

JO7-1 & JO7-2: Kay Coenen, Bo Mizhar & Ron Jans
Bocken Cas
Bocken Tuur
Claassen Beau
Coenen Owan
Jans Wouter
Joren Cas
Mizhar Adam
Rietveld Thijs
Suleiman Raman